Autoklampiar / Karosár

Pridajte sa do tímu profesionálov a pracujte s modernými technológiami na pozícii s férovým ohodnotením a ideálnymi podmienkami na váš rast.

Základné informácie o pozícii

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
od 1000 až do 2000 € v závislosti od výkonu
Vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Požadovaná prax:
2 r.
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď, dátum ukončenia výberového konania 31.03.2024
Miesto výkonu:
Košice IV
QALT s.r.o.
Južná trieda 64
040 01 Košice

Miroslav Grumich

Náplň práce

  • klampiarske práce a opravy vozidiel
  • výmena poškodených náhradných dielov
  • zváranie a vyklepávanie na poškodených vozidlách
  • výmena autoskiel
  • oprava vozidiel po poistných udalostiach
  • karosárske práce na motorových vozidlách v súlade s technologickými postupmi

Osobnostné predpoklady

  • spoľahlivosť
  • schopnosť pracovať v kolektíve
  • zodpovednosť
  • záujem o prácu v oblasti automobilov

Ponúkame

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • odborné / certifikované / produktové školenia
  • zamestnanecké zľavy na vybrané produkty a služby
  • motivačný odmeňovací systém
  • práca v modernom predajno - servisnom centre

Požadované zručnosti

  • manuálna zručnosť
  • technická znalosť motorových vozidiel
Ponúkame prácu tým, ktorí majú záujem o prácu v oblasti automobilov / poznajú, majú nadšenie pre autá a chcú pracovať s autami. Sú technicky zruční a majú minimálne 2 ročné skúsenosti s AKOUKOĽVEK MANUÁLNOU PRÁCOU.

Životopis zasielajte výhradne na mailovú adresu : qalt@qalt.sk do 31.03.2024.
Termín nástupu : 01.04.2024

Je toto presne zamestnanie, aké ste si predstavovali?
Vyplňte formulár uchádzača a dajte nám o sebe vedieť.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom na ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za pochopenie.

Tešíme sa na Vás!