Automechanik

Pridajte sa do tímu profesionálov a pracujte s modernými technológiami na pozícii s férovým ohodnotením a ideálnymi podmienkami na váš rast.

Základné informácie o pozícii

Pracovný pomer:
plný úväzok, živnosť
Plat:
600 - 1000 €
Vzdelanie:
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
(automotive)
Požadovaná prax:
4 r.
Vodičský preukaz:
B,C
Termín nástupu:
ihneď, dátum ukončenia výberového konania 31.08.2018
Miesto výkonu:
Michalovce
EGOVAN, spol. s r.o.
Hviezdoslavova 17
071 01 Michalovce

Lenka Czetöová

Náplň práce

  • oprava a údržba vozidiel

Osobnostné predpoklady

  • absolvované školenia pre značku ŠKODA, VW výhodou

Ponúkame

  • individuálne ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov

Požadované zručnosti

  • uchádzači s dlhoročnou praxou su vítaní
  • technické znalosti v oblasti opráv

Je toto presne zamestnanie, aké ste si predstavovali?
Vyplňte formulár uchádzača a dajte nám o sebe vedieť.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom na ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za pochopenie.

Tešíme sa na Vás!