Autoklampiar

Pridajte sa do tímu profesionálov a pracujte s modernými technológiami na pozícii s férovým ohodnotením a ideálnymi podmienkami na váš rast.

Základné informácie o pozícii

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
600 - 800 €
Vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
(automotive)
Požadovaná prax:
vhodné pre absolventa
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď, dátum ukončenia výberového konania 31.12.2019
Dodo Cars s.r.o.
Bratislavská 73
903 01 Senec

Erika Janková

Náplň práce

  • klampiarske práce a opravy vozidiel
  • demontáž, montáž a oprava plechových častí karosérií vozidiel

Osobnostné predpoklady

  • spoľahlivosť
  • odolnosť voči stresu
  • ochota učiť sa a pracovať na sebe

Ponúkame

  • práca v mladom kolektíve
  • kvalitne vybavené pracovné prostredie

Požadované zručnosti

  • manuálna zručnosť

Je toto presne zamestnanie, aké ste si predstavovali?
Vyplňte formulár uchádzača a dajte nám o sebe vedieť.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom na ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za pochopenie.

Tešíme sa na Vás!