Automechanik

Pridajte sa do tímu profesionálov a pracujte s modernými technológiami na pozícii s férovým ohodnotením a ideálnymi podmienkami na váš rast.

Základné informácie o pozícii

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
od 1300 € v závislosti od výkonu
Vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
(automotive, elektrotechnika, doprava, strojárstvo)
Požadovaná prax:
1 r.
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
dátum ukončenia výberového konania 26.10.2018
Miesto výkonu:
Bratislava II
DANUBIASERVICE, a.s.
Rožňavská 30
821 04 Bratislava

Ing. Andrea Kostolná

Náplň práce

  • geometria
  • diagnostikovanie porúch motorových vozidiel
  • mechanický servis (hlavy, rozvody a iné)
  • oprava a údržba vozidiel
  • spolupráca so servisnými poradcami
  • diagnostika a opravy elektroinštalácie motorových vozidiel
  • montáž a servis doplnkov a príslušenstva vo vozidle
  • oprava a vyvažovanie pneumatík
  • dodržiavanie pracovných postupov a kvality vykonanej práce
  • rýchloservis (brzdy, servis, výfuky, nápravy a iné)
  • využívanie meracích a diagnostických prístrojov
  • zápis vykonanej práce do servisnej zákazky
  • zodpovednosť za kvalitu vykonaných prác
  • práca v autorizovanom servise vozidiel ŠKODA

Osobnostné predpoklady

  • flexibilita
  • pracovitosť
  • cieľavedomosť
  • dôslednosť
  • príjemné vystupovanie
  • ochota učiť sa a pracovať na sebe
  • pozitívny prístup k ľuďom
  • schopnosť pracovať v tíme

Ponúkame

  • firemné akcie, teambuilding aktivity
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • odborné / certifikované / produktové školenia
  • certifikácia
  • zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
  • používanie najnovších technológii
  • firemné oblečenie
  • individuálne ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov

Požadované zručnosti

  • manuálna zručnosť
  • technické znalosti v oblasti opráv
Jazykové znalosti
  • Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)
Mzda: od 1300€ brutto (v závislosti o výkonu)
Presný termín nástupu bude dohodnutý na pohovore tak, aby vyhovoval obom stranám. Pohovory robíme priebežne, počas celej platnosti ponuky práce.

Na Vaše otázky Vám rád odpovie:
Kontaktná osoba - MIROSLAV MAZÁK
Tel.: 0908 969 644
email: servis@danubiaservice.sk

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje starostlivo spracujeme a posúdime.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich uvádzané požiadavky.

Je toto presne zamestnanie, aké ste si predstavovali?
Vyplňte formulár uchádzača a dajte nám o sebe vedieť.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom na ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za pochopenie.

Tešíme sa na Vás!