Automechanik

Pridajte sa do tímu profesionálov a pracujte s modernými technológiami na pozícii s férovým ohodnotením a ideálnymi podmienkami na váš rast.

Základné informácie o pozícii

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
800 - 900 €
Vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
Požadovaná prax:
vhodné pre absolventa
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď, dátum ukončenia výberového konania 31.08.2018
Miesto výkonu:
Trnava
Branislav Skukálek-AUTOSERVICE
Nitrianska cesta č.15
917 02 Trnava

Branislav Skukálek

Náplň práce

  • mechanické práce v autorizovanom servise

Osobnostné predpoklady

  • pracovitosť

Ponúkame

  • práca v mladom kolektíve
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • odborné / certifikované / produktové školenia
  • odmena pri pracovných / osobných jubileách
  • zamestnanecké zľavy na vybrané produkty a služby
  • príjemný kolektív
  • prístup k aktuálnym novinkám zo sveta automobilizmu
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
  • používanie najnovších technológii
  • príspevok na stravovanie
  • nadštandardné platové podmienky
  • výhodné nástupné podmienky
  • získanie praxe v autorizovanom servise ŠKODA

Požadované zručnosti

  • technické znalosti v oblasti opráv

Je toto presne zamestnanie, aké ste si predstavovali?
Vyplňte formulár uchádzača a dajte nám o sebe vedieť.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom na ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za pochopenie.

Tešíme sa na Vás!