Vodič odťahového vozidla / autoprepravníka pre prepravu vozidiel

Pridajte sa do tímu profesionálov a pracujte s modernými technológiami na pozícii s férovým ohodnotením a ideálnymi podmienkami na váš rast.

Základné informácie o pozícii

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
od 850 až do 1800 € v závislosti od výkonu
Vzdelanie:
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
(administratíva|undefined)
Vodičský preukaz:
B,C,D,E
Termín nástupu:
ihneď, dátum ukončenia výberového konania 31.08.2019
Miesto výkonu:
Košice I
AUTOSPOL VLASATÝ, spol. s .r.o.
Prešovská cesta 69
040 22 Košice

Imrich Vlasatý

Náplň práce

  • obsluha odťahovacieho vozidla do 3,5 tony
  • zabezpečovanie odťahu a odvozu vozidiel odťahovacou technikou

Osobnostné predpoklady

  • spoľahlivosť
  • profesionálne správanie
  • lojalita
  • zodpovednosť

Ponúkame

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
  • zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
  • individuálne ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov

Požadované zručnosti

  • manuálna zručnosť
  • aktívne vodičské oprávnenie - s praxou
Naša spoločnosť AUTOSPOL VLASATÝ hľadá na plný úväzok vodiča odťahového vozidla, poprípade vodiča autoprepravníka pre kamiónovú prepravu vozidiel. Pre záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu, prosím kontaktujte konateľa spoločnosti - Imrich Vlasatý na mobilnom čísle: 0905 901 889 a to výhradne iba v pracovných dňoch, od 8:00 hod do 16:00 hod.

Je toto presne zamestnanie, aké ste si predstavovali?
Vyplňte formulár uchádzača a dajte nám o sebe vedieť.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom na ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za pochopenie.

Tešíme sa na Vás!