Ponuky práce

Autoklampiar / Karosár

Základné informácie o pozícii

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
od 800 až do 2000 € v závislosti od výkonu
Vzdelanie:
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent strednej školy
(automotive)
Vodičský preukaz:
A,B
Termín nástupu:
ihneď, dátum ukončenia výberového konania 30.9.2019

Náplň práce

  • výmena skiel
  • karosárske práce na motorových vozidlách
  • klampiarske práce a opravy vozidiel
  • oprava vozidiel po poistných udalostiach
  • výmena poškodených náhradných dielov
  • zváranie a vyklepávanie na poškodených vozidlách

Osobnostné predpoklady

  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • záujem o prácu v oblasti automobilov
  • schopnosť pracovať v tíme

Požadované zručnosti

  • zváračské oprávnenie
  • manuálna zručnosť
  • technická zručnosť pri opravách karosérií

Ponúkame

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • odborné / certifikované / produktové školenia
  • zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
  • zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
  • individuálne ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov
Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich hore uvedené požiadavky.
AUTOSPOL VLASATÝ s.r.o.
Prešovská cesta 69
040 22 Košice

Katarína Lacková

Je toto presne zamestnanie, aké ste si predstavovali? Vyplňte formulár uchádzača a dajte nám o sebe vedieť.

Tešíme sa na Vás!

Mám záujem o pozíciu