Technická podpora predaja

Pridajte sa do tímu profesionálov a pracujte s modernými technológiami na pozícii s férovým ohodnotením a ideálnymi podmienkami na váš rast.

Základné informácie o pozícii

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
od 900 až do 1200 € v závislosti od výkonu
Vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Požadovaná prax:
vhodné pre absolventa
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď, dátum ukončenia výberového konania 30.09.2023
Miesto výkonu:
Galanta
Autoprofit, s.r.o.
Šaľská 743/2
924 01 Galanta

Iveta Šimková

Náplň práce

  • prezentácia nových vozidiel
  • správa a starostlivosť o databázu zákazníkov
  • starostlivosť o zákazníka, komunikácia so zákazníkom
  • vedenie obchodného rozhovoru, zisťovanie a analýza potrieb zákazníka
  • informovanie o aktuálnych akciách predaja a servisných služieb
  • aktualizácia databázy zákazníkov a vozidiel
  • analýza a spracovávanie dopytov vrátane identifikácie potrieb v celom rozsahu
  • realizovanie predvádzacích jázd
  • vybavovanie telefonických hovorov a mailovej korešpondencie

Osobnostné predpoklady

  • organizačné schopnosti
  • záujem o prácu so zákazníkom
  • príjemné vystupovanie
  • pozitívny prístup k ľuďom
  • ochota sa vzdelávať
  • záujem o prácu v oblasti automobilov

Ponúkame

  • služobný telefón
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • zamestnanecké zľavy na vybrané produkty a služby
  • zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
  • vianočný večierok
  • príspevok zo sociálneho fondu na stravovanie
  • kvalitne vybavené pracovné prostredie
  • sociálny program
  • prácu v prosperujúcej a rozvíjajúcej sa firme
  • pracovné benefity
  • motivačný odmeňovací systém
  • práca v modernom predajno - servisnom centre

Požadované zručnosti

  • komunikačné zručnosti
  • argumentačné zručnosti
  • aktívne vodičské oprávnenie - s praxou
  • orientácia na riešenie potrieb zákazníka
  • schopnosť komunikovať s rôznymi typmi zákazníkov
Počítačové znalosti
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý

Je toto presne zamestnanie, aké ste si predstavovali?
Vyplňte formulár uchádzača a dajte nám o sebe vedieť.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom na ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za pochopenie.

Tešíme sa na Vás!