Autoklampiar

Pridajte sa do tímu profesionálov a pracujte s modernými technológiami na pozícii s férovým ohodnotením a ideálnymi podmienkami na váš rast.

Základné informácie o pozícii

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
do 2000 €
Vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
Požadovaná prax:
2 r.
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď, dátum ukončenia výberového konania 31.01.2019
Miesto výkonu:
Čadca
AUTOPROFIT s.r.o.
A. Hlinku 483
022 01 Čadca

Jakub Kucharčík

Náplň práce

Osobnostné predpoklady

Ponúkame

Požadované zručnosti

Ak ste zistili, že táto práca je vhodná práve pre Vás, neváhajte sa prihlásiť, máme pre Vás pripravené voľné miesto a tešíme sa na spoluprácu.
Žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis s profilovou fotografiou a súhlas so spracovaním osobných údajov zašlite na email: kariera@autoprofitcadca.sk najneskôr do 25.01.2019.
Kontaktovaní a na výberové konanie budú pozvaní len vybraní uchádzači.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 31.01.2018.

Je toto presne zamestnanie, aké ste si predstavovali?
Vyplňte formulár uchádzača a dajte nám o sebe vedieť.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom na ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za pochopenie.

Tešíme sa na Vás!