Skladník - predajca náhradných dielov

Pridajte sa do tímu profesionálov a pracujte s modernými technológiami na pozícii s férovým ohodnotením a ideálnymi podmienkami na váš rast.

Základné informácie o pozícii

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
1000 - 1300 €
Vzdelanie:
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské I. stupňa
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď, dátum ukončenia výberového konania 30.11.2018
Miesto výkonu:
Ilava
AUTO-CENTRUM, a.s.
Centrum I 1725
018 41 Dubnica nad Váhom

Mgr. Miriam Horáková

Náplň práce

  • dopĺňanie obrátkových dielov, špecifikácia náhradných dielov
  • objednávanie, výdaj a príjem tovaru do skladu
  • predaj náhradných dielcov
  • starostlivosť o sklad pneumatík
  • vystavovanie a kontrola pokladničných dokladov
  • predaj originálnych dielcov a príslušenstva
  • vedenie skladovej evidencie
  • výdaj materiálu pre servis a oddelenie predaja nových vozidiel

Osobnostné predpoklady

  • odolnosť voči stresu
  • samostatnosť pri riešení úloh
  • technické myslenie
  • príjemné vystupovanie
  • ochota učiť sa a pracovať na sebe
  • vzťah k automobilom
  • chuť pracovať
  • ochota sa vzdelávať

Ponúkame

  • práca v mladom kolektíve
  • služobný telefón
  • odborné / certifikované / produktové školenia
  • príspevok na stravovanie
  • kvalitne vybavené pracovné prostredie
  • motivačný odmeňovací systém
  • možnosť nepretržitého vzdelávania a odborného aj osobného rozvoja

Požadované zručnosti

  • komunikačné zručnosti
  • predajné zručnosti
  • argumentačné zručnosti
  • aktívne vodičské oprávnenie - s praxou
Jazykové znalosti
  • Anglický jazyk - Začiatočník (A2)
Výška mzdy závisí od praxe, skúseností a výkonu uchádzača o pracovnú pozíciu.

Je toto presne zamestnanie, aké ste si predstavovali?
Vyplňte formulár uchádzača a dajte nám o sebe vedieť.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom na ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za pochopenie.

Tešíme sa na Vás!