Pomocné práce pre autorizovaný servis ŠKODA

Pridajte sa do tímu profesionálov a pracujte s modernými technológiami na pozícii s férovým ohodnotením a ideálnymi podmienkami na váš rast.

Základné informácie o pozícii

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
od 850 až do 900 € v závislosti od výkonu
Vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
Požadovaná prax:
vhodné pre absolventa
Vodičský preukaz:
A,B
Termín nástupu:
ihneď, dátum ukončenia výberového konania 30.05.2019
Miesto výkonu:
Trenčín
AUTO-CENTRUM, a.s.
Centrum I 1725
018 41 Dubnica nad Váhom

Mgr. Miriam Horáková

Náplň práce

  • ručné umývanie vozidiel
  • pomocné servisné práce
  • umývanie a čistenie vozidiel

Osobnostné predpoklady

  • samostatnosť pri riešení úloh
  • iniciatívnosť
  • odborný prístup k práci
  • zodpovednosť

Ponúkame

Požadované zručnosti

  • aktívne vodičské oprávnenie - s praxou
  • vysoké pracovné nasadenie
  • pedantnosť
  • dôslednosť pri práci
Do svojho tímu hľadáme kolegu na umývanie a čistenie vozidiel, pick-up servis zákazníkov a ostatné pomocné práce pre servis.

Je toto presne zamestnanie, aké ste si predstavovali?
Vyplňte formulár uchádzača a dajte nám o sebe vedieť.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom na ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za pochopenie.

Tešíme sa na Vás!