Automechanik

Pridajte sa do tímu profesionálov a pracujte s modernými technológiami na pozícii s férovým ohodnotením a ideálnymi podmienkami na váš rast.

Základné informácie o pozícii

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
600 - 1000 €
Vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
(automotive)
Požadovaná prax:
3 r.
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
dátum ukončenia výberového konania 29.08.2018
Miesto výkonu:
Kráľovský Chlmec
A - MOBIL s.r.o.
Pribenícka cesta 945/6
077 01 Kraľovský Chlmec

Ing. Imrich Lakatos

Náplň práce

  • geometria
  • diagnostikovanie porúch motorových vozidiel
  • iné činnosti podľa pokynov nadriadeného
  • mechanické práce v autorizovanom servise
  • diagnostika a opravy elektroinštalácie motorových vozidiel
  • oprava a vyvažovanie pneumatík
  • opravy a výmeny motorov, prevodoviek a ich súčastí
  • dodržiavanie pracovných postupov a kvality vykonanej práce
  • práca v autorizovanom servise vozidiel ŠKODA

Osobnostné predpoklady

  • znalosť motorových vozidiel
  • pracovné nasadenie
  • dôslednosť
  • technické myslenie
  • ochota učiť sa a pracovať na sebe
  • profesionálne správanie
  • kreativita
  • lojalita
  • zodpovednosť
  • záujem o prácu v oblasti automobilov

Ponúkame

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • odborné / certifikované / produktové školenia
  • zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
  • zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
  • používanie najnovších technológii
  • príspevok na stravovanie
  • firemné oblečenie
  • individuálne ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov

Požadované zručnosti

  • manuálna zručnosť
  • technické znalosti v oblasti opráv
  • schopnosť ovládať meracie zariadenia
Jazykové znalosti
  • Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich horeuvedené požiadavky.

Je toto presne zamestnanie, aké ste si predstavovali?
Vyplňte formulár uchádzača a dajte nám o sebe vedieť.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom na ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za pochopenie.

Tešíme sa na Vás!